• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Веселівська сільська рада

Проекти рішень

 

Проект рішення "Про розгляд заяви командира військової частини 9951 державної прикордонної служби України Осадчука О.С., щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для облаштування фортифікаційних споруд."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви  ТОВ "Агрофірма Престиж" щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки ТОВ "Агрофірма Престиж."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Чорного В.А. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Гончарова В.В. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Шелдишева М.С. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Цапко А.А. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Іванчук О.В. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Гончарова Ю.В. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Чверкун Є.Л. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Олітто К.В. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Кузнєцова В.О. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Колеснікова Б.Ю. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про розгляд заяви гр. Акулінушкіна В.В. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки."

 

Проект рішення "Про затвердження положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини."

 

Проект рішення "Про затвердження Порядку виявлення взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність територіальної громади с. Веселе"

 

Проект рішення " Про підготовку та відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України"

 

 Проект рішення "Про підготовку Веселівської ЗОШ до нового навчального року".